наверх ⇑

У школах району заклично і радісно пролунав перший дзвоник

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Хтось асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'яталисяроки навчання у ВУЗі, а може, молодий учитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний перший урок.

1 вересня, День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день хочеться від всієї душі побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Це свято в першу чергу тих, хто вперше в житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми або онуками. Тих, хто щодня віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України і до людини як найбільшої гуманітарної цінності.

У Маньківському районі цього дня приступили до навчання 2636учнів, що на 25 більше проти рівня минулого року. 291першокласник вперше переступивпоріг свого першого класу.

Для того, щоб наші діти прийшли в нові відремонтовані школи, світлі та просторі класи проведенокапітальніта поточні ремонти. Сьогодні у всіх школах затишно і комфортно. Забезпечується належний рівеньпідвезеннядітей до навчальних закладів. Для цього відділ освіти має 6"Шкільних автобусів".

Цього святкового дня до Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 завітав голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, який побажав школярам завзятості у досягненні знань, а вчителям – визнання їхньої праці, терпіння і гідної оцінки їх роботи.