наверх ⇑

В Маньківці відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європи

Сьогодні Європейський союз  об'єднує 28 держав Європи, жителі яких вільно  перетинають кордони, не отримуючи для цього відповідних дозволів. Вони можуть без перешкод подорожувати, їздити у робочі поїздки і вже скоро це стане доступним і жителям України, адже сьогодні, 11 травня Рада ЄС схвалила візову лібералізацію для України. За відповідне рішення проголосували більшість міністрів.

Дане голосування стало останнім в процедурі лібералізації візового режиму для громадян України. Це важливий крок у зміцненні самовизначення України, як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Це в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

В рамках відзначення Дня Європи  в районі відбулася церемонія підняття Державного Прапора  України  та Прапора  Європи  з нагоди затвердження Радою Європейського Союзу законодавчої пропозиції про скасування короткострокових віз для громадян України. В церемонії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Віштак, заступник голови Олег Філіпчак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко, представники райдержадміністрації та районної ради,

Ухвала безвізу для України Радою Європейського Союзу – це останній крок перед його підписанням. Далі законодавчий регламент мають підписати президент Європарламенту та посол головуючої в Євросоюзі Мальти. Це має відбутися у середу, 17 травня. Після чого законодавчий акт повинен бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС, і набуде чинності через 20 днів, а це приблизно 11 червня.