наверх ⇑

В переддень жіночого свята 8 Березня працівники територіального центру привітали одиноких

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Благодійність є реальною справою- матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка абсолютно чужим людям.

Літні люди є, на жаль, найбільш незахищеною верствою населення і переважна більшість потребуючих перебуває на обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маньківського району, а це -  610 одиноких непрацездатних громадян району.

Як багато людей стражденних, так і багато тих, хто готовий прийти їм на допомогу, а саме благодійники нашого району, які станом на 09.03.2016 р. надали 139 одиноким пенсіонерам допомогу у вигляді круп’яних та макаронних виробів, борошна, олії, цукру.

Для одиноких надали допомогу  ФГ «Шевченко», СФГ «Петровіт»,

ФГ «Насіння», ФГ «Червона калина», ФГ «Пащенко», ПП «Перлина»,  фермерам – одноосібникам с. Добра Панчуку В. А., Колінчаку О. І., Буцькому заводу продтоварів.

В переддень жіночого свята 8 Березня працівники територіального центру відвідали одиноких і вручили часточку весни та гарного настрою і продуктові набори від ТОВ «ДукраАгро», які долучилися до благодійників району.