наверх ⇑

Василь Клименко провів нараду щодо будівництва в районі сміттєпереробного заводу

28 січня 2019 року голова райдержадміністрації Василь Клименко провів нараду щодо будівництва в районі заводу з переробки твердих побутових відходів. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Гетьман, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Пашніна та головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Юліанна Мельник.

Василь Петрович зазначив, що нещодавно представниками фірми C.M.G.Consulting з м. Вінниця було представлено проект комплексної переробки твердих побутових відходів з виробленням технології каталітичного піролізу. Ним вивчається питання можливості відкриття подібного заводу по переробці твердих побутових відходів у Маньківці, що даватиме змогу підтримувати належний рівень екологічної безпеки та залучити інвестиції у економіку району. Також він зауважив, що обласне керівництво також зацікавилося даною перспективою. Тому голова райдержадміністрації дав доручення керівникам структурних підрозділів детально вивчити і спланувати всі подальші кроки у даному напрямі: питання виділення земельної ділянки, проведення громадського обговорення, розробки детального плану території відведеної земельної ділянки, складання звіту про стратегічно-екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва заводу, розробка районної програми з метою залучення коштів місцевих бюджетів.

Василь Клименко наголосив, що необхідно здійснити значну роботу з вивчення всіх нюансів реалізації цього проекту у районі.