наверх ⇑

Василь Клименко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні  30 січня, голова районної державної адміністрації  Василь Клименко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку зустрічі  Василь Петрович інформував присутніх, що 29 січня взяв участь у форумі «Від Крут до Брюсселя», де Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Президента України.

З нагоди відзначення 29 січня Дня пам’яті Героїв Крут голова райдержадміністрації Василь Клименко оголосив хвилину мовчання в знак вшанування пам'яті про українських патріотів минулого та сучасності.

Розпочалася нарада з оголошення завідувача архівного сектору райдержадміністрації Ганни Савранської, яка наголосила присутнім про пришвидшення упорядкування і передачі архівних документів на державне зберігання. Також Ганна Григорівна зауважила, що відбулися зміни в Інструкції з діловодства та наголосила на необхідності їх неухильного дотримання.

Далі керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їх галузях, після чого голова райдержадміністрації Василь Клименко підвів підсумки наради та окреслив напрямки роботи, на які потрібно звернути посилену увагу.