наверх ⇑

Важливі питання розглянуто на засіданні колегії райдержадміністрації

26 червня 2015 року голова РДА Ігор Віштак провів засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Василя Онищука, заступників голови райдержадміністрації Оксани Юзвенко та Олега Філіпчака, керівника апарату райдержадміністрації Тамари Мельник, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, підприємств у районі, сільських та селищних голів.

Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади доповіла начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Лариса Хом’як. Було зазначено, що й на даний час спостерігається негативна тенденція у районі щодо терміну подання даних та якості інформації. Найбільш низький рівень реагування виконкомів є у Кривецькій та Добрянській сільських радах.  Також стосовно даного питання виступили начальник відділу освіти РДА Артем  Шевченко, начальник управління соціального захисту населення РДА Людмила Загородна та секретар Добрянської сільської ради Ольга Когут.

Про стан підготовки до проведення жнивозбиральних робіт сільськогосподарськими товаровиробниками Маньківського району проінформував начальник управління агропромислового розвитку РДА Микола Бодаш. Район готовий до початку жнивозбиральної кампанії на 96%. Жнива вже можуть розпочатися через 6-7 днів. Буде проводитися збір озимого ячменю, загальна площа якого становить 3,1 тис. гектарів. Передбачається, що збір збіжжя буде в межах минулого року. Проводиться сінозаготівля кормів: 30% — сіно та 50% — сінажу.

Про заходи щодо запобігання виникненню лісових пожеж та роботу Маньківського районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області розповів провідний інспектор Маньківського району сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області Ігор Люленко. Ще 15 березня на нараді був розглянутий план щодо запобігання виникненню лісових пожеж. Також залишається відкритим питання під’їзду до водойм як у смт Маньківка, так і в інших населених пунктах ра-йону. Стосовно даного питання виступив помічник лісничого Маньківського лісництва Сергій Бирко.

За результатами роботи колегії дано відповідні протокольні доручення.

 

О. Лук’янчук