наверх ⇑

Відбулась нарада з сільськими, селищними головами

06 квітня 2016 року в залі засідань районної державної адміністрації за участю голови райдержадміністрації Ігоря Віштака, першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Юзвенко, голови районної ради Володимира Вовка начальника управління фінансів райдержадміністрації Світлани 

Самойленко, начальника управління агропромислового та економічного розвитку Тетяни Гетьман, начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення Галини Охоти, в.о. начальника філії Маньківського райавтодору Олександра Заїчка, відбулася нарада з сільськими, селищними головами.

З першого питання порядку денного проінформувала про стан здійснення пільгового проїзду окремих категорій громадян начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення Галина Охота. Вона запропонувала сільським головам прийняти на рівні сільських рад програми на другий квартал, які мають бути спрямовані на підтримку таких перевезень, до поки дане питання не вирішиться на загальнодержавному рівні. В ході розгляду цього питання було заслухано сільських голів.

Окрему увагу приділили темі ремонту та стану утримання доріг. Як результат — ремонтувати дороги в районі вирішили спільними зусиллями, із залученням коштів місцевих та районного бюджетів. Начальник управління агропромислового та економічного розвитку Тетяна Гетьман поінформувала присутніх про механізм залучення цих коштів, який розробили в Службі автомобільних доріг області. Згідно нього, на умовах співфінансування з державного бюджету на ремонт уражених ямковістю доріг в кожному районі надаватимуть 60 % необхідних коштів, а 40 % має бути спрямовано з місцевих бюджетів усіх рівнів.

Також звучало питання щодо організації проведення громадських робіт на території сіл та селищ Маньківського району у 2016 році.

За підсумками наради дано відповідні доручення.