наверх ⇑

Відбулася місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 липня 2018 року відбулося  засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі начальника районного сектору управління державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області Андрія Копієвського, сільських та селищих голів.  На порядок денний винесено ряд важливих питань, а саме: про організацію та проведення комплексних обстежень захисних споруд цивільного захисту (сховищ і протирадіаційних укриттів), що розташовані на території району; про стан протипожежного захисту приміщень дошкільних та загальноосвітніх закладах району, а також у центральній районній лікарні; про вжиття органами місцевого самоврядування заходів із забезпечення безпеки людей під час їх перебування на водних об’єктах району; про покращення стану протипожежного водопостачання в районі виїзду 21-державної пожежно-рятувальної частини; про організацію та проведення комплексу заходів щодо недопущення втрат зернових сільськогосподарських культур, грубих кормів черех пожежі та інші надзвичайні події.

Щодо першого питання порядку денного виступив головний інспектор районного сектору управління державної служби надзвичайних ситуацій в Черкаській області Ігор Безкоровайний. Він зауважив, що на території району перебуває 5-ть протирадіаційних укриттів, балансоутримувачами яких проведено їх технічну інвентаризацію. За результатами технічної інвентаризації усі протирадіаційні укриття  визначені як “Обмежено готові”.

З метою приведення протирадіаційних укриттів у готовність до використання за призначенням необхідно організувати та провести їх комплексні обстеження.

Про стан протипожежного захисту приміщень дошкільних та загальноосвітніх закладах району, а також у центральній районній лікарні Ігор Безкоровайний  доповів про результати перевірки дотримання вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері техногенної та пожежної безпеки в дошкільних та загальноосвітніх закладах району, а також у центральній районній лікарні.

Про вжиття органами місцевого самоврядування заходів із забезпечення безпеки людей під час їх перебування на водних об’єктах району доповів Ігор Безкоровайний.

Про покращення стану протипожежного водопостачання в районі виїзду 21-державної пожежно-рятувальної частини доповідав начальника районного сектору управління державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області Андрій Копієвський, який повідомив результати перевірок технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Про організацію та проведення комплексу заходів щодо недопущення втрат зернових сільськогосподарських культур, грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні події головний інспектор Ігор Безкоровайний  проінформував про необхідність дотримання сільськогосподарськими товаровиробниками правил пожежної безпеки в ході збирання врожаю зернових та заготівлі грубих кормів.

В ході обговорення питання у період активної фази жнив було вирішено запровадити щоденні рейдові перевірки місць збирання врожаю з метою дотримання виконавцями робіт правил пожежної безпеки.