наверх ⇑

Відбулася нарада щодо обговорення законопроекту № 2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

03 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови Маньківської районної державної адміністрації  Юзвенко О.А. за участі голови районної ради Лещенко С.І., представників фермерських, сільськогосподарських підприємств, голів ОТГ та сільських (селищних) рад, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації і територіальних представництв відбулася нарада щодо обговорення законопроекту № 2178  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Учасники зібрання в ході обговорення висловили думку, що не підтримують законопроект № 2178  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» в даній редакції. Основний негатив викликає можливість придбання у власність земельних ділянок іноземцями та розміри сукупної площі земельних ділянок для одного власника.

Також присутніми було озвучено пропозицію щодо необхідності створення на законодавчому рівні державного банку землі, що земля має продаватися в державу, а потім на відповідних умовах здаватися в оренду. Земля державної власності для користування має надаватися тільки в оренду та багато іншого.

За результатами обговорення даного законопроекту лист з зауваженнями надіслано до  Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.