наверх ⇑

Відбулися урочисті заходи до Дня Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

27 червня 2017 у районному Будинку культури відбулися урочистості, що поєднали два свята – День молоді і День Конституції України.

Від імені районного керівництва привітав присутніх заступник голови районної державної адміністрації Олег Філіпчак: « Сьогодні у цей доленосний час, коли Україна бореться з агресором, відбувається процес реформування держави та її Конституції з метою децентралізації влади, утвердження демократичних принципів будівництва держави. Маємо з розумінням ставитися до процесів, які переживає Україна, спільно боронити її незалежність, поважати її Основний закон. Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об'єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої держави. Впевнений, що разом нам вдасться досягти поставленої мети

Щиро зичу усім Вам миру, родинного затишку і достатку, розуміння, злагоди, кипучої життєвої енергії, трудових звершень в ім'я рідного краю та України!

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники та учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля.