наверх ⇑

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Синьо-жовтий стяг став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.

Вже доброю традицією для Маньківщини стала урочиста хода з велеким полотнищем національного символу України. У заході взяли участь керівництво району, представники колективів державних установ, підприємств та організацій, учасники бойових дій в АТО, делегації від територіальних громад району, депутати районної ради, члени громадських організацій, молодь та громадськість. 

Урочисте зібрання розпочалося виконанням Державного Гімну України під музичний супровід народного самодіяльного духового оркестру Маньківського РЦКД.
Право підняти Державний Прапор України надали бійцю добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Юрію Вощану та його матері, активній учасниці волонтерського руху у районі, представниці громадської організації "Волонтери Маньківщини" Ніні Вощан.

Вітаючи  краян з великими державними  святами, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко зазначила: «Під рідним знаменом  український  народ утвердив віковічну  мрію  про незалежність, свободу і відродження Української держави. А сьогодні, синьо-жовтий стяг  знову об’єднує  під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, які   відстоюють  соборність та територіальну цілісність  України на  її східних теренах. Нехай наш прапор і надалі вселяє в серця кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради  свого краю, заради  майбутнього наших дітей, нашої неньки-України. Щиро бажаю, щоб мир і спокій на нашій землі настав якомога швидше, щоб українські воїни повернулися в свої  родини  живими і неушкодженими».

За виховання справжніх героїв, борців за територальну цілісність та суверенітет України та з нагоди 28-ї річниці Незалежності України відзнаками "Орден матері бійця АТО" керівництвом району нагороджено матерів учасників бойових дій на сході України. Далі нагородні атрибути від голови районної ради Світлани Лещенко отримав житель села Іваньки Микола Васильович Гурський, якому рішенням Маньківської районної ради від 08.08.2019 №38-8/VII присвоєно звання «Почесний громадянин Маньківського району» за вагомий внесок у суспільно-політичний та соціально-економічний розвиток району. Також Світлана Іванівна  нагородила медаллю районної ради «За заслуги» учасників бойових дій в зоні АТО Юрія Збрицького та Євгенія Хована.
Завершили урочисте зібрання патріотичні музичні композиції у виконанні учасників художньої самодіяльності Маньківського РЦКД.

Вечірня програма святкування Дня Державного Прапора України була насиченою і дуже яскравою, адже на районному стадіоні відбувся позитивний і кольоровий HOLI фестиваль фарб. Молодь захоплено кидалася фарбами, танцювала і брала участь у конкурсах.

Вранці 24 серпня у День незалежності України на літній сцені у парку Маньківки відбувся концерт кращих художніх колективів району. Справжнім подарунком для усіх мешканців та гостей селища став вечірній святковий концерт, підготовлений працівниками районного центру культури і дозвілля, під час якого за вагомий особистий внесок у розвиток району почесними грамотами обласної державної адміністрації було нагороджено Івана Григоровича Шевченка, Петра Васильовича Качалабу та Вадима Олександровича Бившка.