наверх ⇑

Відбулися заходи з нагоди Дня людей похилого віку

1 жовтня для пенсіонерів Маньківського району територіальним центром було організовано святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня людей поважного віку та Дня ветерана під гаслом "Життя - це книга, в якій все залежить від автора".

Святкове дійство розпочали учасники танцювального флешмобу "Рушник єдності пенсіонерів Маньківщини" . Під час виконання гімну пенсіонерів був презентований "Символ Маньківських пенсіонерів". Ведучі концертної програми "Мудрість поколінь у одній книзі" перелистували сторінки життя "Дитинство", "Юність", "Батьківство", "Старість", які відображались фотослайдами.

Неабияке задоволення отримали глядачі під час перегляду відеороликів, які відзняли працівники інформаційно-редакційного сектору РЦКД.

З вітаннями до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, начальник управління соцзахисту Людмила Загородна, голова ветеранської організації Валентина Ковган. Директор територіального центру Юлія Панчук- Золотухіна щиро побажала пенсіонерам писати сторінки свого життя з радістю і щоб нічого важливого не було упущено і радіти кожній хвилині свого життя. Запашний коровай пенсіонерам вручив Анатолій Риженко від імені постійного мецената Миколи Северина.

У залі панувала атмосфера родинного свята. Моменти спогадів викликали сльози радості, щирі посмішки та бурхливі оплески.