наверх ⇑

Відбулося урочисте відкриття районної новорічної ялинки

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша груднева місія дорослих.
25 грудня 2015 року на площі перед районним центром культури та дозвілля відбулось урочисте відкриття районної новорічної ялинки.
З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак. Він привітав усіх із наступаючими новорічними святами та побажав дітлахам гарних подарунків та зимової погоди у новорічну ніч, всім дорослим він побажав достатку та віри у мирне та процвітаюче майбутнє нашої країни.
На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.
Цікавим та веселим виявився фестиваль Дідів Морозів ти Снігуроньок, які з'їхалися до районного центру із усіх куточків Маньківщини. Представники кожного села оригінально вітали учасників свята з наступаючим Новим роком, співали гарні новорічні пісні та водили хороводи круг ялинки. Діти відгадували загадки, танцювали і співали, грали в різноманітні ігри та брали участь у веселих конкурсах.
Наприкінці заходу ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.