наверх ⇑

Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

10 липня  2018 року  під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Юзвенко відбулося засідання тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні були присутні члени комісії, а також запрошені директор ДП «Іваньківський цукровий завод» Бевз І.М.

Згідно порядку денного були розглянуті такі питання: про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах району та страхових внесків до Пенсійного фонду України на підприємствах-банкрутах; звіти керівників підприємств, на яких наявна заборгованість із виплати заробітної плати.

Про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах району доповіла начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Загородна, яка коротко прокоментувала ситуацію щодо існуючої заборгованості із заробітної плати по підприємствах-боржниках району. Зокрема вона зазначила що, на підприємстві-банкрутові ДП «Іваньківський цукровий завод» заборгованість із заробітної плати станом на 01.01.2018, згідно статистичних даних, становила 1 млн 932,0 тис. грн. Протягом січня-квітня поточного року на підприємстві виплачено частину заборгованої заробітної плати, завдяки чому станом на 01.05.2018 зафіксовано незначне зниження суми заборгованості – 1 млн 927,2 тис. грн. А вже протягом травня-червня заборгованість поступово зростала і станом на 01.07.2018, за даними моніторингу, становить 2 млн 58,1 тис. грн.

На засіданні було заслухано Івана Бевза директора ДП «Іваньківський цукровий завод», який повідомив, що станом на 01 січня 2018 року заборгованість із заробітної плати працівникам підприємства становила 1932,0 тис. грн. Протягом січня-червня поточного року було нараховано заробітну плату в сумі 734,3 тис. грн.  Однак сума виплаченої заробітної плати за вказаний період становить лише 452,9 тис. грн, що й відзначилося на зростанні заборгованості.

Підсумовуючи засідання комісія ухвалила: Директору ДП «Іваньківський цукровий завод» Івану Бевзу вживати всіх можливих заходів щодо пришвидшення погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства; продовжувати співпрацю з потенційними інвесторами з метою організації подальшої роботи підприємства. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації продовжувати тримати на контролі стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах району.