наверх ⇑

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

3 грудня під головуванням очільника районної державної адміністрації Анатолія Риженка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку денному стояли питання:

Про виконання плану-графіка розгортання ліжкового фонду та збільшення кількості ліжок, забезпечених подачею кисню (забезпечення централізованого постачання медичних газів, встановлення додаткових магістралей).

Про алгоритм дій щодо екстреної маршрутизації пацієнтів із захворюваннями, спричинених коронавірусом COVID-19.

Про організацію прийому лікарями КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» пацієнтів в умовах обмежень поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, в т. ч. амбулаторного лікування.

Про результати проведеної роботи Маньківським відділенням поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області щодо здійснення контролю за дотриманням суб’єктами малого та середнього бізнесу карантинних вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», із змінами передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641».

Про роботу 21 державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області щодо запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у районі та проблемні питання.

Голова райдержадміністрації Анатолій Рижинко, підбиваючи підсумки з порушених питань, зажадав від директора КНП «Маньківська ЦРЛ» Юрія Кулика виконання плану - графіка по розгортання додаткових ліжок, забезпечених подачею кисню для лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та придбання для інфекційного корпусу ЦРЛ додаткового автономного джерела живлення є обов’язковим. Особлива увага керівників медичних закладів була акцентована на енергозабезпечені установ, організації роботи медичних бригад, своєчасній виплаті стимулюючих, подальшому удосконаленню комунікації лікарів з пацієнтами.

Згідно протокольних доручень відділенню поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, спільно з органами місцевого самоврядування належить активізувати контроль за виконанням карантинних обмежень суб’єктами господарювання та населенням.