наверх ⇑

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 квітня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання провів голова районної державної адміністрації – голова комісії  Василь Клименко.

Згідно порядку денного першим було розглянуто питання про заходи щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації в приміщенні Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» та недопущення подальшої його руйнації.

З даного порядку денного виступив Юрій Безверхий – начальник відділу освіти районної державної адміністрації, який повідомив про аварійний стан будівлі Маньківського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради. Зокрема доповідачем було зазначено, що потрібно провести підсилення аварійних конструкцій блоку №3 по периметру  блоку  шляхом  улаштування  фіксуючих поясів на рівні 1-го, 2-го, 3-го поверхів., та рекомендовано провести підсилення фундаменту по всьому периметру зовнішніх стін будівлі.

Тому в результаті обговорення даної проблеми комісією було вирішено призупинити використання аварійного блоку №3 Маньківського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» до ліквідації аварійності, а також, в разі виділення коштів з обласного матеріального резерву, вжити невідкладних заходів із ліквідації аварійності будівельних конструкцій.

На порядку денному також було розглянуто питання щодо вакцинації постраждалих від укусів тварин. З даної проблеми доповів Юрій Кулик – головний лікар Маньківської центральної районної лікарні. Він зазначив, що протягом останніх 2 днів зареєстровано 8 осіб, постраждалих від укусів тварин, у яких лабораторно підтверджено сказ. Враховуючи несприятливу ситуацію в районі із захворюваністю тварин на сказ, не виключена можливість нових укусів людей тваринами, хворими на сказ. Наявний резерв антирабічної вакцини на початку року використано протягом 3 місяців 2019 року в кількості 58 доз. Віддак головний лікар зауважив, що існує необхідність у створенні резерву антирабічної вакцини в кількості 40 доз.

В результаті обговорення даного питання комісією було вирішено виділити центральній районній лікарні з резервного фонду районного бюджету кошти для закупівлі вакцин, аби не допустити виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку із захворюванням людей на сказ.