наверх ⇑

Відбулося засідання районного оперативного штабу по підготовці до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

31 серпня під головуванням голови районної державної адміністрації  Анатолія Риженка відбулося засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих підприємств, установ та організацій району.

На засідання оперативного штабу виносилося два актуальних питання:

  1. Cтан підготовки та забезпечення органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, комунального підприємства «Комунальник – М» до осінньо-зимового періоду 2020-2021 року.
  2. Визначення напрямків продовження роботи районного оперативного штабу в 2020-2021 році з метою забезпечення безперебійного та ефективного функціонування підприємств, організацій, органів місцевого самоврядування, комунального підприємства «Комунальник – М» в осінньо-зимовий період 2020-2021 року.

Про стан справ у вирішенні даних питань звітували  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів, установ, організацій.

В ході наради детально обговорено питання безперебійного та ефективного функціонування закладів охорони здоров'я, соціального забезпечення населення, закладів освіти, культури, газо- та електропостачання на території району у осінньо-зимовий період. Особливу увагу голова районної державної адміністрації Анатолій Риженко звернув на проблему з водопостачанням, яка постійно виникає у зв'язку із закінченням строку експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж. Також голова районної державної адміністрації звернув увагу на рівень підготовки посипкових матеріалів та спеціалізованої техніки для прибирання снігу на вулично-дорожній мережі.

З усіх порушених  питань були прийняті протокольні доручення, а також головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій щодо активізації роботи у даному напрямку.