наверх ⇑

З нагоди відзначення 26 річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини службою у справах дітей Маньківської районної державної адміністрації проведено конкурс «Подорож по алеї правових знань».

30 жовтня 2015 року серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів району службою у справах дітей Маньківської райдержадміністрації проведено ІІ етап обласного конкурсу «Подорож по алеї правових  знань».

Мета конкурсу - пропаганда і практичне закріплення положень Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та Закону України „Про охорону дитинства”, застосування різних форм правової освіти учнівської молоді району, удосконалення право виховної і профілактичної роботи серед дітей і підлітків, профілактика негативних явищ в учнівському середовищі. 

Для проведення конкурсу Маньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 гостинно прийняла та надала приміщення, необхідне обладнання. Правовий традиційно проведено у вигляді поетапного змагання між учасниками. За підсумками шестиетапів конкурсу журі визначило переможця - ученицю 10класу  Маньківської ЗОШ №1Наумець Людмилу. ЇЇ кандидатура рекомендована до участі у ІІІ обласному етапі конкурсу.  Призові місця розділили також конкурсанти з Маньківського НВК «школа-гімназія», Подібнянського та Іваньківського навчальних закладів.

Оцінювали правові знання учасників начальник служби у справах дітей, начальник управління юстиції, головний спеціаліст сектору молоді й спорту райдержадміністрації, голвний спеціаліст відділу освіти.

Переможця та всіх учасників конкурсу нагородженограмотамита заохочувальними призами.

Вчителі та батьки можуть пишатися своїми юними правознавцями. Гарні, розумні, впевнені в собі учасники конкурсу залишили про себе добрі враження у організаторів. Сподіваємось, що отримані знання та досвід, отримані під час конкурсу, стануть їм у пригоді.

Учасники заходу мали можливість поставити керманичам району актуальні питання щодо проблем дітей та молоді  в районі.