наверх ⇑

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 січня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маньківського району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Юзвенко.

Приоритетною проблемою, з приводу якої  зібралися члени комісії, було питання забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів щодо профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Заступником начальника Управління Держсанепідемслужби у Черкаській області, начальником відділу санітарного нагляду Надією Андрійчук запропоновано членам комісії розглянути питання щодо введення в загальноосвітніх закладах району карантину  на 5 днів, тобто з 18 січня по 22 січня з можливим продовженням, в разі потреби.

У зв’язку з цим комісією було вирішено  з понеділка, 18 січня,  призупинити навчальний процес в освітніх закладах району.

Всі члени комісії підтримали  пропозицію першого заступника голови райдержадміністрації, проголосувавши за введення обмежувальних заходів. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрію Безверхому голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдрежадміністрації дала доручення довести рішення комісії до відома всіх керівників загальноосвітніх навчальних закладів та подати пропозиції щодо відпрацювання навчальних занять. 

Головному лікарю центральної районної лікарні Юрію Кулику доручено тримати на особистому контролі готовність лікувальних закладів району до підйому захворюваності на грип та ГРВІ, лікувальної бази, наявність необхідного запасу противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних та антисептичних засобів у закладах охорони здоров'я для надання оперативної медичної допомоги.

Аби попередити можливі негативні наслідки, що може спровокувати велика кількість опадів, учасники засідання обговорили також алгоритми  реагування усіх служб у випадку виникнення надзвичайної ситуації.