наверх ⇑

17 березня 2017 року о 10:00 відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Маньківській райдержадміністрації

17 березня 2017 року о 10:00 у залі засідань районної державної адміністрації (смт Маньківка, вул Соборна, 14, 3-й поверх) відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Маньківській райдержадміністрації.

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Маньківській райдержадміністрації запрошує інститути громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах.

Кінцевий термін подання заяв – 15 лютого  2017 року включно.

Заява та додатки до неї можуть бути надіслані поштою або надані безпосередньо представнику ініціативної групи.

Документи приймаються за адресою (крім вихідних та святкових днів) з 8:00 до 17 год. за адресою: 20101, смт Маньківка, вул Соборна, 14, к.27

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС – Ширяєва Наталя Володимирівна, начальник відділу організаційного та інформаційного забезпечення апарату райдержадміністрації.

За довідками звертатися:

електронна адреса: mank_rda@i.ua , тел.: (04748) 6-15-72

До заяви додаються:

1. Рішення керівного органу (Правління, Ради, З'їзду тощо) чи керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).

2. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (обов'язково контактна електронна адреса та телефони; додаткова інформація: досвід проведення громадських експертиз, моніторингів тощо, мотивація бути членом Громадської Ради при райдержадміністрації, можливий напрямок роботи в Громадській Раді).

3. Завірені копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС (статуту, свідоцтва/витягу про державну реєстрацію, довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, чи наказ, витяг з книги обліку громадських організацій, що ведеться органом, який здійснює легалізацію тощо).

4. Інформація про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми тощо з акцентом на діяльність у сфері розвитку державного управління).

5. Згода на оприлюднення персональних даних підписана особою, яку делегує ІГС.

Для забезпечення ефективного опрацювання документів Ініціативна група пропонує скористатися зразками заяви та перелічених додатків.