наверх ⇑

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ – ПРОЕКТ ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ РОЗВИТКУ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНИ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ!

Для забезпечення виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 902-р, Держенергоефективності разом з Інститутом відновлюваної енергетики НАН України розробилопроект Дорожньої карти розвитку сонячної енергетики в Україні на період до 2020 року.

Головна мета розробки і реалізації Дорожньої карти – сприяння залученню інвестицій у розвиток сфери відновлюваної енергетики України.

Зазначений проект розміщений на офіційному сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (http://saee.gov.ua)у розділі «Відновлювальна енергетика» вкладки «Діяльність».

Усі бажаючі мають можливість ознайомитися з проектом та надати зауваження, пропозиції щодо структури Дорожньої карти, її наповнення, кількості та дієвості завдань та заходів до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації (mank_arhitek@ukr.net).