наверх ⇑

До уваги неприбуткових громадських формувань!

21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 1797-VIII  «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату».

На півроку відтерміновано перереєстрацію громадських організацій з неприбутковим статусом.

         “Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами цього Кодексу та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій”.

Таким чином, неприбуткові громадські формування мають додаткові півроку до 1липня 2017 на перереєстрацію своїх установчих документів!