наверх ⇑

Оголошення щодо укладання договорів про відшкодування вартості препаратів інсуліну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Маньківського району, районна державна адміністрація повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.

Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Маньківського району та мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, щоденного контролю виконання договору, а також, ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати:

– лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;

– ліцензія;

– виписка з ЄДР;

– перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.01.2020 р.

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

Документи подавати до 30.01.2020 року в бухгалтерію райдержадміністрації (смт Маньківка, вул. Соборна, 14, каб. №42, 3 поверх).