наверх ⇑

Відбір кандидатів на присудженні Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 22.05.2003 № 840 „Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування“ щороку проходить відбір кандидатів на присудження Премії.  

До клопотання додаються відомості про кандидата на здобуття Премії, його особисті досягнення або досягнення відповідної громадської організації , рішення відповідного органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, громадської організації, що висуває кандидатуру. До переліку документів додаються паспортні дані, ідентифікаційний код, контактний телефон та електронна пошта кандидата.

Інформацію щодо Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування можна дізнатися на сайті www.komsport.rada.gov.ua,  також за телефоном (044) 255-31-14 Чорна Олена Віталіївна (електронна адреса: chorna-ov@rada.gov.ua).

    З пропозиціями щодо подання кандидатур на присудження Премії, прошу звертатись до головного спеціаліста у справах сім’ї, молоді та спорту Маньківської державної адміністрації.