наверх ⇑

Як голосувати без зміни місця реєстрації?(тимчасова зміна місця голосування)

Відповідно до ст. 35-1 Закону України “Про вибори Президента України” та постанови Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 № 893, які встановлюють порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси :

1. Виборець за місцем перебування у день виборів або за виборчою адресою подає заяву відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться  за  адресою:  смт  Маньківка, вулиця Соборна, 14,  кабінет  № 36 до 25 березня 2019 року включно.

2. У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності). До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (наприклад довідку з навчання, місця роботи, про право власності або оренду житла, документи про робоче відрядження тощо). У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

3. Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АР Крим та м.Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України можуть НЕ додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
4. Про тимчасову зміну місця голосування виборцю видається посвідчення, яке діє одноразово. Дане посвідчення не є обов’язковим документом, яке потрібно виборцям брати в день голосування (31.03.2019). Адже в списку виборців дана особа, що змінила тимчасове місце голосування буде знаходитись в списку, де в примітці буде вже зазначено номер посвідчення.

При виникненні питань, звертатись за тел.6-35-32

або до відділу ведення Державного реєстру виборців

апарату Маньківської районної державної адміністрації