наверх ⇑

День Гідності та Свободи

Шановні жителі Маньківщини!

Сьогодні ми вперше відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України П. Порошенка на знак вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та європейського вибору нашого народу.

21 листопада 2013 року, після того, як злочинний режим зупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, почалися масштабні громадські протести, що отримали влучну назву – Революція  Гідності.

Піднявшись з колін та подолавши внутрішнього ворога, український народ став на захист національних інтересів, продемонстрував прагнення жити у правовій і цивілізованій державі.

На жаль, наші випробування тривають.

Українці не встигли залікувати рани після лютневих кривавих подій, як змушені давати рішучу відсіч військовій інтервенції та тероризму.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, найкращих синів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО. Ми глибоко вдячні всім, хто став на захист Вітчизни, хто самовіддано допомагає українським бійцям.

Впевнений, що наша держава неодмінно збереже суверенітет і територіальну цілісність, стане по-справжньому демократичною, європейською та процвітаючою.

Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над Батьківщиною запанує мирне небо,а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні.

Слава Україні!

 

Голова районної державної адміністрації                            О. О. Таран