наверх ⇑

Дорогі юні друзі!

            У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято -  Міжнародний день захисту дітей. Дитинство - це чудова пора, сподівання на прекрасне життя та здійснення мрій. Ви - майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні, у цей складний для країни час. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. Дитина в сім’ї є продовженням роду, а в державі – запорука подальшого існування народу. Саме тому,  піклування про підростаюче покоління, його майбутнє повинно бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави. Наша повсякденна мета - виростити дітей фізично здоровими, духовно багатими, підготовленими до самостійного життя, справжніми  патріотами  своєї  країни.

            У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших наших обов’язків. 

            Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. 

            Зичу вам,  хлопчики та дівчатка,  миру, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

 

З повагою голова районної державної адміністрації                         І.А.Віштак