наверх ⇑

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю Вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві.

Жінка – уособлення затишку, роду, продовження життя. І свято 8 Березня є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед Вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям. Саме Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя.

Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я Вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. Нехай у Вашому домі панують спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом, любов’ю  та повагою рідних і близьких.

 

Заступник голови райдержадміністрації                                           Олег Філіпчак