наверх ⇑

Привітання з днем працівників лісу

Щиро вітаю Вас з Днем працівників лісу!

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Одним із найдорожчих скарбів нашого району є неповторна краса лісів.

Охорона цього дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Дякую всім, хто  трудиться в ім'я відновлення й розвитку лісового комплексу, активно впроваджує нові прогресивні технології, любить і береже природу. Попереду у вас – важливе завдання  зі зміцнення екологічного й ресурсного потенціалу лісів і підвищення ефективності лісового господарства району. Упевнений, що завдяки високому професіоналізму, багатому досвіду, відповідальному відношенню до справи, високої самовіддачі й ініціативності фахівців лісової галузі будуть вирішені важливі питання розвитку регіону.

Бажаю вам здоров’я, подальших успіхів у роботі, особистого щастя й сімейного благополуччя!

Голова райдержадміністрації                                Анатолій РИЖЕНКО