наверх ⇑

Шановні краяни! Щиро вітаю Вас із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України!

Державний прапор — це головний символ нації, під яким вшановуємо наших героїв і святкуємо наші перемоги.

Державний прапор — це ознака незалежності і суверенітету. У повазі до національних символів проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.

У цей день ми згадуємо усіх, хто беріг і ніс високо український Прапор Свободи у боротьбі за Українську незалежність. Ми згадуємо воїнів сучасності, що під прапором Незалежної України стримують агресора. Згадуємо наших науковців, спортсменів, діячів культури та мистецтва, підприємців і просто громадян, котрі своєю сумлінною щоденною працею прославляють українську державу та український прапор.

Впродовж становлення України державний прапор став відомий у всьому світі. Нині від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.

Тож бережімо національний стяг як найвищу національну святиню. Адже він – символ свободи, єднання та слави нашої країни. Він уособлює в собі всі наші  прагнення та надії на краще майбутнє і є запорукою нашого успіху.

Нехай  же буде більше звитяг під синьо-жовтим стягом України. Хай кожен раз поява Державного прапора викликає у нас почуття гордості за нашу державу та український народ.

Вітаючи Маньківську родину зі святом, бажаю, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

 

Голова райдержадміністрації                                              Анатолій РИЖЕНКО