наверх ⇑

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад усіх рівнів, активісти територіальних громад району!

       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

     Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

         З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім'я розквіту рідного краю.

         Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

         Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Голова районної державної адміністрації                      І.А. Віштак