наверх ⇑

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

8 та 9 травня  - значні для нас усіх пам'ятні дати - День пам'яті і примирення та День Перемоги.
Ці дні – символ гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. З почуттям глибокої поваги дякуємо ветеранам за самовідданий подвиг та визволення від фашистської навали.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

Приклад їх мужності та самовідданості додає сили і віри українським військовим у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Подвиг наших предків - взірець незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову переможемо в ім’я майбутнього рідної Батьківщини.

Низько вклоняємося ветеранам, нинішнім захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

 Здоров’я всім, родинного тепла і довгих років життя у мирній процвітаючій державі.

 

Голова районної державної адміністрації                                І. А. Віштак