наверх ⇑

Шановні земляки! Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року наша держава, спираючись на загальносвітові принципи державотворення, прийняла Основний Закон, підтвердивши своє прагнення розбудовувати незалежну, демократичну державу. Це не просто знаменна дата, а подія історичного, фундаментального значення.

Українська Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Абсолютними цінностями Конституції України є життя і здоров’я людини, її честь та гідність, права і безпека. Територія України в межах існуючих, визнаних міжнародною спільнотою кордонів, є цілісною і недоторканою.

Сьогодні ми проти власної волі стали свідками грубого порушення прав та свобод громадян, нехтування основоположними принципами Конституції України на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

Та все ж, опираючись на волелюбну природу українців, ми впевнені,  що об’єднанізусилля народу, як єдиного державного цілого, здатні подолати деструктивні наслідки терористичного вторгнення, відновити право людей на демократію, справедливість і гуманізм, повернути дію Основного Закону України на всій території нашої миролюбної держави.

Тож бажаю Вам впевненості, успіхів, сили й гідності. Нехай високе звання громадянина України стане синонімом щастя, достатку, любові! Вірю у високе призначення та світле майбутнє нашої держави! Миру нашій країні!

Слава народу України! 

 

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                              Iгоp Вiштaк