наверх ⇑

Шановні земляки!

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

«Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.   Єдиним символом Революції гідності був прапор України. Єдиним духовним помічником – національний гімн.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів.

Хочу висловити велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які тепер на Сході України демонструють усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти людям, які потерпають від свавілля терористів.

Щира подяка всім, хто долучається до волонтерської діяльності, з метою вагомої допомоги нашим бійцям у відстоюванні територіальної  цілісності України.

Єднання у скрутні хвилини заради майбутнього – це відмітна риса нашого народу. Революція Гідності дала нам ті зернятка, які зараз проростають силою національного духу та прагненням до єдності у подоланні всіх труднощів у спільній справі –  побудові нової, процвітаючої країни. Сьогодні кожен з нас усвідомив, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу батьківщину багатою, могутньою, вільною і незалежною державою.

Від щирого серця бажаю усім нам миру і добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все для  розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

 

Голова райдержадміністрації                                                             Ігор Віштак