наверх ⇑

З Днем волонтера!

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Дуже приємно, що жителі Маньківського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен мешканець Маньківського району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Титанічну роботу в тилу здійснює громадська організація «Волонтери Маньківщини», спрямовану передусім на підтримку військовослужбовців, у тому числі і наших краян.  Організація здійснює адресну допомогу бійцям,  які перебувають на Сході України і беруть участь в АТО, а також військовим, що поки що проходять навчальну підготовку.  Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

Значний внесок у допомогу учасникам АТО робить благодійна організація “Благодійний фонд розвитку Маньківського району”. Кошти, перераховані фермерськими господарствами, сільскогосподарськими товаритсвами та підприємцями спрямовуються на придбання необхідного спорядження, продуктів харчування та одягу. Окрім того за рахунок  благодійного фонду у повному обсязі відшкодовується вартість лікування учасників АТО.

Підприємці соціальної сфери вирішили акумулювати благодійно надані кошти на спеціальному рахунку Маньківської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Зібрані  кошти йдуть на забезпечення спорядженням військових у зоні АТО, доставку мобілізованих громадян району до місць дислокації військових частин, фінансову підтримку пораненим.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Голова районної державної адміністрації                            Ігор Віштак