наверх ⇑

Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Маньківського краю!

         Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що  зимові свята подарують нам те, чого  найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги,  на мир і злагоду в нашій країні.

         Для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень, як у повсякденному житті пересічного громадянина, так і в стратегії творення нашої держави.

         Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко!Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в  кожному куточку нашої Батьківщини життя народу таким, про яке мріютьлюди і якого вони гідні.

          І я впевнений: такі сподівання реальні. Наперекір викликам та тривогам, які вже постукали у наші двері чи ще чекають за порогом суперечливого і трагічного життя українського народу, вони збудуться, якщо згуртуємося спільною думкоюта спільною метою і підемо далі шляхом розвитку і консолідації. Так бувало вже не раз, і Україна щоразу виходила з великої  скрути.

         Для усіх нас, жителів Маньківщини 2015 рік  був сповнений нелегких випробувань і все таки, – він став важливим щаблем у відродженні  духовного та соціального потенціалу району.

         Визначились позитивні тенденції розвитку. Маньківський район увійшов у трійку кращих в області за здобутками в галузі агропромислового виробництва. Бюджет району виконано на 113 відсотків, що дало можливість в повному обсязі забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, підготуватись до опалювального сезону. Ми провели місцеві вибори, забезпечивши чесне волевиявлення громадян.

         Бажаю всім, щоб у 2016 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

         Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

         З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                              Iгоp Вiштaк