наверх ⇑

Вітання з 95-річчям Маньківського району

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 95-річчя від дня утворення району!

95-й день народження – це півкроку до столітнього ювілею, це символічний рубіж відліку нових досягнень і продовження славних традицій кількох поколінь маньківчан.

За 95 років Маньківський район значно змінився у соціальному, економічному, духовному, культурному і освітньому розвитку. Незмінними залишилися лише щедра Маньківська земля і її люди.

Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за роки становлення і розвитку Маньківщини, її жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, мешканці району трудилися та створювали, запроваджували та досягали.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього нашого краю сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, соціальної сфери, підприємців, громадських активістів та усіх тих, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо розвитку нашого району.

Вітаючи вас зі святом, хочу побажати, щоб у подальшому на нашій землі були мир та злагода, панували закони справедливості та добра, а життя кожного мешканця району було гідним та самодостатнім.

Добра, благополуччя, здоров’я, щастя всім жителям району!

Нехай обходять стороною вас негаразди і прикрощі, а кожен прожитий день приносить лише радість і задоволення

Нехай кожного з вас завжди береже Господь!

 

Перший заступник голови райдержадміністрації                              Оксана Юзвенко