наверх ⇑

З Днем Перемоги!

Шановні жителі Маньківщини!

         Щиросердно  вітаю вас із 70-ю річницею Перемоги над фашизмом – святом  народної мужності і звитяги! Віддаю велику шану ветеранам усіх фронтів, учасникам українського визвольного руху, який став вагомою складовою загальноєвропейського поступу.   Ціна цієї перемоги – мільйони загиблих та поранених, безліч загиблих від тяжких ран в повоєнні роки, а ще – мільйони зламаних людських доль…

         Уламки тих страшних подій й досі – протягом десятиріч ранять душі й серця наших людей, а події тієї жахливої війни назавжди залишаться незагойною раною для теперішніх та майбутніх поколінь, болючим шрамом нашої пам’яті.

         Ми у вічному боргу перед ветеранами за їхню обірвану війною юність, за  невичерпну силу духу, за прояви незбагненної мужності, свідому самопожертву заради життя на землі.

         Щиросердно дякую ветеранам Великої Вітчизняної війни за стійкість, за мужність, пишаюся їх подвигами.

         Події тих страшних днів не повинні згаснути в історії народу, пам’ять про них назавжди залишиться  в серцях людей, яку нові покоління несуть у вічність.

         Нам, нащадкам славетних перемог, випала доля відстоювати Незалежність України в умовах, фактично, зовнішньої агресії. У цій боротьбі ми обов’язково переможемо, адже правда на нашому боці!

         Нехай мир та злагода завжди панують у наших душах і серцях, а щирі побажання додадуть усім нам нових сил та натхнення для побудови сучасної європейської держави – України!

            Шана та слава Героям!

 

 

Голова районної державної адміністрації                                І. А. Віштак