наверх ⇑

З Днем працівників цивільного захисту України

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

Ви обрали своїм професійним покликанням важку, проте необхідну і важливу справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Вона вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги; здатності приймати відповідальні рішення і ризикувати.     

 Сьогодні працівники Маньківського районного сектору  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків аварій та інших лих працівники цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

 Від імені районної державної адміністрації та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку, героїзм та чуйність до чужої біди.

Щастя, здоров’я Вам і Вашим родинам, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог! І якомога менше тривожних викликів.

 

Голова райдержадміністрації                                Анатолій РИЖЕНКО