наверх ⇑

З Днем Соборності України!

Дорогі жителі Маньківщини!

Щиросердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!

22 січня український народ відзначає 96–у річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України.

Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

Зберегти одне з основних надбань новітньої суверенної України – міжнаціональну злагоду – є не тільки велінням часу, але й запорукою соборного існування суверенної держави.

Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

У День Соборності України бажаю Вам добра та щастя, здоров'я та наснаги, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

Голова районної державної адміністрації                                              О. О. Таран