наверх ⇑

З Новим роком дорогі жителі Маньківщини!

З Новим роком дорогі жителі Маньківщини!

Минає 2014 рік… З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Він був сповнений бурхливими подіями як у державі, так і на теренах району. Цей рік став точкою відліку в новітній історії України.

Протягом цьогорокукраїна і ми з вами стали іншими. Гордими. Сильними. Людьми, що поважають Себе, свою Маньківщину, свою Державу, свою Свободу.Ми продовжуємо вчитися цьому самі та вчимо цінувати наші здобутки своїх дітей.

Щиро, всією душею віримо в успіх Маньківщини, можливості та талант кожної родини, в силу духу та глибокі цінності кожного з вас.
Вірте і ви в себе. Цінуйте те, що маєте. Поважайте свої здобутки та здобутки своїх близьких. Кожен з вас сьогодні творить власну історію та історію нашої Держави.

Вас не мають лякати майбутні зміни та політичні перетворення. Ми дійсно на роздоріжжі і більшості з нас складно зробити свідомий вибір і обрати подальший розвиток країни.

Треба вірити в себе, в свої сили, свій талант. Щоб в усіх куточках світу ми могли з вірою і з гордістю говорити – “Я українець", "Я живу – на Маньківщині, перлині Черкаського краю".

Нехай у наступному 2015 році всі мрії здійсняться, удомівках панує добробут, злагода, повага, а в серцях – живе любов, вірність, вдячність. Успіху вам та вашим родинам! Цінуйте себе, своїх близьких та час, у якому живете.

 

Голова районної державної адміністрації                        О. О. Таран