наверх ⇑

З Великоднем!

Дорогі жителі Маньківщини!

З великою радістю вітаємо Вас з найбільшим християнським святом – Великоднем!

Це свято - суть нашої віри. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибоким сподіванням на перемогу добра. Воно дарує нам надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу. 

У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями, які спонукають нас бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Великдень нагадує нам про взаємне прощення. Забудьмо все темне і зле, щоб завтра почати новий день зі світлим серцем і чистим сумлінням.

Нехай веселий пасхальний передзвін втілить віру у справжнє диво, а світлий настрій об’єднає людей навколо спільної доброї мети.

Бажаємо, щоб повнилась Ваша оселя гараздами, а доля була прихильною і щедрою до Вас, Ваших близьких та рідних, даруючи здоров’я  і  радість здійснення всіх  задумів і мрій.

Щоб ці Великодні дні зігріли Ваші серця теплом спілкування з родиною та близькими. Нехай у Ваших душах панує любов, спокій, злагода. Миру нашій землі.

          Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Голова районної державної адміністрації                               І. А. Віштак