наверх ⇑

Маньківщина скорочує споживання природного газу

За інформацією ТОВ «УМАНЬГАЗЗБУТ» населенням та бюджетними установами, організаціями Маньківського району за січень-листопад 2017 року спожито 8,973 млн куб.м газу. Обсяг спожитого газу на 1,226 млн куб.м або на 12 % менший порівняно з відповідним періодом минулого року. Зокрема, населенням спожито менше природного газу на 853 тис.куб.м та бюджетними установами на 373 тис.куб.м.

Зазначені показники скорочення споживання природного газу свідчать про успішні результати впровадження енергоефективних заходів та використання відновлювальних джерел енергії як населенням, так і бюджетними установами.

У Маньківському районі упродовж 2017 року вагомий крок у напрямку скорочення споживання природного газу зробила Молодецька сільська рада – встановлено твердопаливний котел у дошкільному навчальному закладі «Струмочок», що дасть змогу зменшити на 15 тис.куб.м щорічне споживання природного газу.

Очікується значне скорочення споживання природного газу і по Молодецькій загальноосвітній школі, де проведено у 2017 році капітальний ремонт з утепленням фасаду та заміною вікон на енергозберігаючі у рамках проекту «Термомодернізація Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради» за кошти державного та місцевого бюджетів.