наверх ⇑

Реалізація програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів

Роз'яснення щодо стану реалізації програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Маньківському районі на 2011-2016 роки

 

Урядова програма з енергоефективності, яка в народі отримала назву «теплі кредити», буде продовжена у наступному 2017 році. Уряд, відреагувавши на чисельні запити українців,  передбачив у доопрацьованому проекті Державного бюджету на 2017 рік 400 млн. грн. на її реалізацію.

Згідно діючої місцевої програми з енергоефективності впродовж січня – листопада 2016 року у кредитно-фінансовій установі ПАТ «Державний ощадний банк України» ТВБВ № 10023/0186 кредитами на заходи з енергозбереження у районі скористалася 104 особа на суму.

Впродовж поточного року на часткову компенсацію відсоткової ставки за кредити з районного бюджету перераховано коштів у сумі 27 413 грн. та
12 404 грн за рахунок субвенції з обласного бюджету.

Зауважимо, що закладені у проекті Держбюджету на 2017 рік кошти буде спрямовано на надання населенню та ОСББ безповоротної фінансової допомоги на проведення енергоефективних заходів: утеплення будинків, встановлення радіаторів опалення з терморегулятором, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення, інші енергозберігаючі заходи та матеріали тощо.