наверх ⇑

Виділено кошти на програми з енергоефективності

Кабінет міністрів України 14 березня 2018 року спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Порівняно з минулим роком втричі збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Вже через тиждень-півтора програма запрацює в уповноважених державних банках, а українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках – утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

Безповоротно Уряд надає до 14 тисяч гривень на сім’ю, залежно від суми, яку родина бере у банку на енергоефективні заходи. Урядовою допомогою – 400 млн. грн – зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин.

Уряд очікує, що загалом очікуваний обсяг інвестицій у енергоефективність складе близько 1 млрд. грн, що в результаті забезпечить додаткову економію енергоресурсів в масштабах держави у обсязі 81,6 млн. куб. м щороку в еквіваленті природного газу.

Енергомодернізація житла – єдиний правильний шлях менше платити за комунальні послуги.

У Маньківському районі діє місцева програма енергоефективності, якою передбачено додаткову підтримку позичальникам, які отримали кредити у ПАТ «Державний ощадний банк України» ТВБВ № 10023/0186 на впровадження енергоефективних заходів.