наверх ⇑

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!»

До уваги громадян області! 25 квітня цього року планується проведення масштабної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!». Мета – звернути увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ.

Організатором акції є Всеукраїнська громадська організація «Зробимо Україну чистою!» – учасник міжнародного руху «Let's do it, world».

Це – важливий всеукраїнський еколого-просвітницький захід, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання. Він сприятиме не лише благоустрою та озелененню країни, а й підвищенню рівня екологічної культури населення, виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.

Акція надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.

За більш детальною інформацією про Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою!» слід звертатися до Пахуріної Олександри, обласного координатора соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою 2015», тел.: (063) 257-28-09.

Закликаємо, в рамках акції «Зробимо Україну чистою!» взяти активну участь у заходах, спрямованих на озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших об’єктів, поширення екологічних знань.