наверх ⇑

Запрошуємо на Київську міжнародну виставку «Книжкові контракти»

Із 10 по 13 грудня Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить VI Київську міжнародну книжкову виставку «Книжкові контракти» в «Українському домі» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Планується, що на виставці свою видавничу продукцію представлятимуть вітчизняні видавництва та видавничі організації різних форм власності з усіх регіонів України, а також зарубіжні суб’єкти видавничої справи.

Передбачається, що в урочистій церемонії відкриття виставкового заходу візьмуть участь керівники держави, закордонні дипломатичні представники та інші офіційні особи.

Програмою VI Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» заплановано проведення численних презентацій книжкових видань, випущених вітчизняними та іноземними видавництвами, прес-конференцій, «круглих столів», семінарів, присвячених актуальним проблемам книговидання і книгорозповсюдження, автограф-сесій, майстер-класів, дискусій за участю відомих українських письменників, літературознавців, художників-графіків тощо.

Для забезпечення дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами, в рамках книжкової виставки, буде проведено Благодійну акцію «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи».

Також під час виставки відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України 2015 року» та лауреата Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Експонування на виставковому заході різножанрової літератури обласних видавничих організацій дозволить відвідувачам і гостям виставки ознайомитися не лише з книгами, але й з соціально-економічними здобутками регіону, його культурно-мистецькою спадщиною.

З додаткових питань, зокрема щодо умов участі та місця проведення виставкового заходу, звертатись на сайт: http://bookexpo.in.ua та за тел. (044) 278-87-56.