наверх ⇑

Представники компаній зустрілися з Президентом, подякували йому за реформи і відкритий діалог

Потужний бізнес – потужна економіка. Представники компаній, які працюють в Україні, зустрілися з Президентом і подякували йому за реформи і відкритий діалог. Представник найбільш впливової бізнес-асоціації в світі – Американської торговельної палати відзначив: Україна має вирішити ще безліч проблем. Проте за останні п’ять років країна зробила справжній ривок і стала привабливою для міжнародного капіталу.

Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні

Я дуже багато подорожую Україною, і на власні очі бачу, як бізнес розвивається. Нещодавно ми були в Ужгороді на відкритті фабрики великого американського інвестора компанії Jabel. Компанія Jabel в Ужгороді, там працює три тисячі триста співробітників. І вони виробляють дуже популярні кавові машини, які експортують по всьому Євросоюзу. І таких успіхів історій багато. 74% компаній палати прогнозують зростання свого бізнесу цього року згідно з даними нашого опитування. З часів Революції Гідності було проведено більше реформ, ніж за весь час Незалежності України. Цьому сприяв активний діалог між бізнесом і владою.

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації

Це, звичайно, відшкодування ПДВ, автоматичне відшкодування ПДВ, яке запрацювало. Наступна річ – це дерегуляція економіки, банківська система очищена, закон про валюту, тобто багато речей, які були зроблені. А ще можу відмітити, що діалог бізнесу з владою, який в нас відбувається, чи не найкращий за останні 20 з плюсом років.