наверх ⇑

Оприлюднення проекту розпорядження (Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району)

Маньківська районна державна адміністрація оприлюднює :

1)  Проект розпорядження «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі територіїрайону» 

2)  Аналіз регуляторного впливу  до проекту розпорядження районної державної адміністрації  «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району»

3)  Перелік об'єктів конкурсу з перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

4)   Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань направляти в письмовому вигляді протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту до відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (адреса: 20100, смт. Маньківка, вул.Леніна 14, тел. 6-19-51) та до Державної регуляторної служби України (адреса: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел.факс  254-43-93).