наверх ⇑

Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

Маньківська районна державна адміністрація оприлюднює:

1.Проект розпорядження районної державної адміністрації «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району».

2. Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження районної державної «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань направляти в письмовому вигляді протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта до управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації за адресою: 20100, смт. Маньківка, вул. Соборна 14, тел. 6-19-51, електронною поштою за адресою: [email protected] та до Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. (044) 254-56-73, факс 254-43-93 або на електронну адресу: [email protected].